Do niedawna uważałam, że promować to można produkt. Aż do mnie dotarło, że sama w sobie mogę być marką godną (osobistej) promocji. Bo nie sprzedaję siebie – Magdy Wieteski jako córki, matki czy koleżanki, ale oferuję Magdę Wieteskę – dziennikarkę i pisarkę i jej konkretne dzieła oraz świadczone przez nią usługi.

Dlatego dołączyłam do grona twórców na https://patronite.pl/magdawieteska/description, którzy nie mogąc zarabiać w realu, chcą to robić w internecie.

Moja oferta jest uczciwa: chcesz być moim patronem, wpłacając datek na moje konto – oferuję Ci za to nie sam uśmiech, ale konkretną usługę. To będzie moja praca specjalnie dla Ciebie. Poświęcę czas i niezbędne środki, aby zrealizować dla Ciebie to, co jest w ofercie. Zobacz sam: https://patronite.pl/magdawieteska

Po co miałbyś chcieć mnie wspomóc? Bo chcesz nauczyć się pisać tak, aby Twoje teksty nie były już odrzucane przez wydawców. Pomogę Ci w tym konkretnie, wskazując, co robisz nie tak i w jaki sposób możesz to poprawić. Dostaniesz też moją książkę, z dedykacją specjalnie dla Ciebie.

Wiem, że nie wszyscy na świecie chcą wydawać swoją twórczość. Ale może lubisz po prostu czytać? Podoba Ci się, co piszę i miło byłoby Ci zobaczyć coś o sobie na moim blogu? To także jest możliwe i kosztuje o wiele mniej niż bilet do kina.

P.S. Jasne, że wolałabym spotkać się z Tobą twarzą w twarz, zaprosić na moje warsztaty literackie. Ale gdy się nie ma, co się lubi, trzeba polubić to, co się ma 😉 Działajmy zatem!